Gravidanza, Novembre 2018

10 Migliori prodotti per l'acne per le donne incinte

Więc mamusiu, teraz jesteś w twoje 22 i tygodniowo, mniej więcej w połowie twojej ciąży. Przebyłeś długą drogę od tych pierwszych kilku tygodni! Mała komórka ma teraz serce, mózg, układ trawienny, system wydalniczy i twarz wyrażającą emocje. 22 tygodnie w ciąży: Twoja ciąża jest teraz bardziej realna, gdy czujesz, jak twoje dziecko kopie w tobie.

5 Settimane di gravidanza - Sintomi, sviluppo del bambino, suggerimenti e cambiamenti del corpo

Jesteś prawie w pobliżu wielkiego kamienia milowego. Jeśli trochę obciążysz szyję, możesz równie dobrze zobaczyć tablicę z napisem "Jesteś w połowie ciąży". Do tej pory większość twoich wątpliwości, obaw i problemów z regulacją została już odebrana i jesteś teraz gotowy, by cieszyć się ciążą. Do tej pory odczuwaliście zmiany zachodzące w waszym ciele; teraz nadszedł czas, abyś widział je wyraźniej.

10A settimana di gravidanza: sintomi, sviluppo del bambino, suggerimenti e cambiamenti del corpo

Zgaga: Kolejny problem zdrowotny, który jest dość powszechny wśród kobiet w ciąży. Kwasowość lub niestrawność powoduje nagłe pieczenie, powodując ból w klatce piersiowej. Jeśli doświadczasz zgagi w czasie ciąży, nie panikuj, ale nigdy nie ignoruj ​​jej. MomJunction podaje powody, dla których możesz mieć ten stan i co możesz zrobić, aby uzyskać ulgę.

Gravidanza della 22a settimana - sintomi, sviluppo del bambino, suggerimenti e cambiamenti del corpo

Co dzieje się w 38 tygodniu ciąży? Dużo! Twoje dziecko jest teraz gotowe, aby zobaczyć świat. Szanse są, że będziesz spędzać następne kilka dni z niepokojem czekając na przybycie twojego malucha. Jednak Twoje dziecko może zdecydować, że nie jest to jeszcze czas i dotrzeć na kilka dni przed planowanym terminem lub jeśli jej się podoba, może zostać na kilka dni dłużej.

14 ° Settimana di gravidanza - sintomi, sviluppo del bambino, suggerimenti e cambiamenti del corpo

Dostajesz się tam w super prędkości Mamusiu. Wszystkie twoje niepokoje, bóle i kłopoty są skondensowane w małym pakiecie radości, który niedługo trafi w twoje ramiona. Nie zastanawiaj się nad bólami porodowymi, dylematami związanymi z porodem i historiami o horrorze, o których słyszałeś o ciąży lub porodzie; zamiast myśleć o swoim dziecku i jak najlepiej go kochać.

19 Settimane di gravidanza - Sintomi, sviluppo del bambino, suggerimenti e cambiamenti del corpo

Ciąża to najpiękniejszy okres w życiu kobiety. Gdy jesteś w ciąży, jesteś pełen radości, nadziei i lęku. Ludzie cieszą się błogosławieństwami, radami i szczególną uwagą, która sprawia, że ​​czujesz się wyjątkowo. Utrzymywanie się w pełni szczęścia przez wszystkie 3 trymestry zależy wyłącznie od Ciebie.

34A settimana di gravidanza - sintomi, sviluppo del bambino, suggerimenti e cambiamenti del corpo

Maria była zdezorientowana swoją ciążą. Musiała kupić wiele zestawów ciążowych, aby sprawdzić, czy poczęła, czy nie. To wtedy jej OBGYN poradził jej, aby skorzystała z testu ciążowego Dollar Store, który jest dość przystępny. Te zestawy testowe są dokładne i czułe jak inne drogie zestawy domowe. Jak wiarygodne są testy ciążowe w dolarach?

Gravidanza della 38a settimana - Sintomi, sviluppo del bambino, suggerimenti e cambiamenti del corpo

Źródło: iStock 1. Zrozumieć teorię przewidywania płci 2. Co to jest nub? 3. Jak działa teoria Nub? 4. W jaki sposób eksperci ds. Płci przewidują płeć za pomocą teorii Nub? 5. Dokładność teorii The Nub 6. Teoria Nub: znaczenie przewidywania płci 7. Inne sposoby przewidywania płci dziecka: 8. Wspólne mity dotyczące ciąży związane z płcią dziecka Gdy dowiesz się, że jesteś w ciąży, zwykle zastanawiasz się, czy dziecko będzie chłopcem, czy dziewczynką.

Gravidanza della 26a settimana - Sintomi, sviluppo del bambino, suggerimenti e cambiamenti del corpo

Ciąża to zmieniające życie doświadczenie z wielu powodów. Z biegiem lat nastąpił rozwój medyczny; niektórzy z nich zmienili twarz porodu za pomocą zaawansowanych i skutecznych metod. Chociaż zawsze można zdecydować się na normalne porody, niektóre z nich mają więcej zalet niż ich odpowiedniki. Co to jest metoda porodu Bradleya?

10 Ricette vegetariane salutari durante la gravidanza

Czy jesteś w ciąży? Czy zauważyłeś jakieś czerwone łuszczące się plamy na twojej skórze, które swędzą? Cóż, jeśli możesz odnieść się do powyższych sytuacji, musisz pomyśleć o łuszczycy. Swędzenie skóry występuje często w czasie ciąży. Jednak twój stan może być większy niż tylko ciąża ciąży. Z tego, co wiesz, mogą to być objawy łuszczycy.

9 Efficaci rimedi casalinghi per trattare il bruciore di stomaco durante la gravidanza

Zacznijmy od dobre wieści. Niezbyt ładne zmiany widoczne w Twojej skórze i ciąży po ciąży są w większości tymczasowe i z czasem powrócą do normy. Pielęgnacja skóry po ciąży często zajmuje tylne siedzenie, ponieważ maluch staje się w centrum uwagi. Włosy i skóra przechodzą wiele zmian podczas i po ciąży.

Dollaro Test di gravidanza del negozio - funzionano davvero?

Twoje dziecko rozwija się w innym prędkość w tym wieku. Ma własne upodobania i niechęci i pokazuje własną osobowość. Każdego dnia opanowuje nowe umiejętności i dostosowuje się do zmieniającego się otoczenia. Najwyższy czas, abyś zabezpieczył swój dom przed dziećmi. Musisz upewnić się, że jest na ścieżce rozwoju i skupić się na rzeczach, które go utrzymują.

Infezioni da norovirus e gravidanza - Tutto quello che dovresti essere a conoscenza di

Czy jesteś w ciąży? Czy chcesz zapewnić bezpieczeństwo nienarodzonemu dziecku, ciesząc się cebulką? Jeśli kręcisz głową, powinieneś rozważyć przeczytanie naszego posta. Cebula oferuje wiele korzyści zdrowotnych. Ale czy żądza cebuli podczas ciąży jest uważana za bezpieczną? Czytaj dalej, aby odkryć prawdę!

Nold Theory Gender Prediction - Funziona?

Widzenie się z dzieckiem po raz pierwszy jest bezcenne, mimo że jej próba może nie być idealna! Czasami dzieci czołgają się do tyłu, zanim czołgają się do przodu (1), co jest absolutnie normalne. Z czasem odkryje sposób na przyspieszenie rozwoju poprzez naukę równowagi i utrzymywanie koordynacji nóg i ramion.

Tosse secca durante la gravidanza - Tutto quello che devi sapere

Acai Berry jest mówi się, że ma kilka korzyści zdrowotnych i istnieją również mity z jej zdolnościami do leczenia zaburzeń seksualnych lub zmniejszania masy ciała. Prawda jest taka, że ​​acai jest tak samo dobry jak każdy inny owoc dla ludzi. Ale to może, ale nie musi, być dobre, jeśli jesteś w ciąży.

Primi 10 consigli per prendersi cura della pelle e dei capelli Post gravidanza

Po ogłoszeniu ciąży, przyjaciołom i rodzinie każdy ma zdanie, w jaki sposób poradzić sobie z ciążą. Od sugestii dietetycznych, wskazówek zdrowotnych i medytacji, do mniej stresu i do uprawiania jogi, wydaje się, że jesteś pochowany pod stosem informacji. W tak delikatnym i kłopotliwym czasie, jeśli chcesz włączyć trawę cytrynową do swojej diety lub myślisz o tym, rozważ przeczytanie naszego wpisu poniżej.

Lacerazione perineale - È comune durante una nascita vaginale

Szukasz idealnego kremu przeciwsłonecznego dla swojego maleńkiego tot? Czy niezliczone opcje pozostawiły cię w stanie oszołomienia? Więc dlaczego nie przejdziesz przez naszą listę dziesięciu najlepszych filtrów przeciwsłonecznych dla dzieci? Lato jest tutaj w pełnej krasie. Lato jest synonimem zupełnie nowego zestawu zagrożeń dla delikatnej skóry Twojego dziecka.

Gravidanza in ritardo - Cosa fare quando il bambino è in ritardo?

zawsze lubiłeś mięso, szczególnie w kanapkach? Czy jesteś trochę ostrożny, jedząc mięso teraz, gdy jesteś w ciąży? Czy lubisz jeść Bolonię w jej różnych przygotowaniach i czy pragniesz jej teraz trochę? Czy martwisz się, czy możesz jeść bologna w czasie ciąży? Jeśli jesteś miłośnikiem Bologna, który chce wziąć pod uwagę bezpieczeństwo jedzenia w czasie ciąży, przewiń w dół, aby dowiedzieć się tutaj.

È Sicuro bere tè di camomilla mentre sei incinta?

Czy lubisz chrupać orzechy, aby w zdrowy sposób zaspokoić głód podczas karmienia maleństwa? Martwisz się, że skoro orzechy są potencjalnymi alergenami, może to zaszkodzić dziecku karmiącemu piersią? Cóż, jeśli możesz odnieść się do którejkolwiek z powyższych sytuacji, przeczytanie tego posta jest dobrym pomysłem!

Come è sicuro Acai Berry durante la gravidanza

Kiełbasy są zbyt kuszące, aby się im oprzeć, biorąc pod uwagę ich pikantny smak i wszechobecność. Mówi się, że są jednym z największych zachcianek w czasie ciąży. Być może wcześniej nie miałaś problemów z kiełbaskami, ale to nie znaczy, że możesz pokusić się o swoje pokusy w ciąży. Czy podczas ciąży możesz jeść kiełbasy, czy bakterie ukryte w kiełbasie będą miały zły wpływ na Ciebie i Twoje dziecko?